Ervaringen

Bezuineging patienten vereneging

Dat vws wil bezuinegen op patienten verenegingen kan ik voor een deel volgen.

Bij zommige verenegingen hebben begrotingen van miljoenen hebben directueren raad van bestuur raad van toezicht

veel personeel dure kantoren dienst wagens enz enz  dit is een grote hap uit de begroting, doen ze het daar door beter

ik denk het niet. Ze komen vaker in het nieuws

Kleine verenegingen hebben haast geen kosten het zijn vrijwillergers die met passie en kennis van zaken zich druk maken voor hun leden en niet leden  bij staan,korte lijnen werken veel beter dan groten ,waar vaak de organisatie belangrijker is dan de leden

Ik zelf zit in het bestuur van platform gehandicopten beleid begroting € 1500 en krijgen door goede contacten met politiek,amtenaren wethuoder  veel voor elkaar

Ons motto is werksamen alleen samenwerken WERKT

VN:F [1.9.13_1145]
Waardering: 0 (van 0 stemmen)
Bezuineging patienten vereneging, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Reacties

Mijnheer Bertus Mol, ik ben het zo ontzettend met u eens dat de “grote bazen” en hun kantoren heel veel geld kosten. Maar zijn deze heren uiteindelijk niet met ZORG gekozen in hun positie?????
Veel succes met uw platform gehandicapten en ik ben blij te lezen dat u ondanks de niet zo hoge toelage goede contacten hebt.
Groetjes

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 stemmen)
#